محل تبلیغات شما
سلام به دختران گلم در خوابگاه شبانه روزی.سال تحصیلی96-97به خیر و خوشی با همه ی فراز و نشیبهایش تموم شد.سال بسیار سخت و پر استرسی بود.بسیار خوشحالم که به سلامتی تموم شد.مطمئن باشید دیگه هیچ گاه این سمت رو قبول نمی کنم.ذلم برای بعضیهاتون مثل مقصودی.هوشمند فارقی و چند تای دیگه تنگ می شه اما امیدوارم بعضی ها رو هم فراموش کنم.چون غم و غصه هاشون همیشه منو غمگین می کنه.خدا کنه یا فراموششون کنم یا چند سال اینده خوشبخت شدن و به یک جائی رسیدنهاشون رو ببینم و خوشحال بشم.اما این رو بدونید تا ادم خودش نخواد هیچ کی نمی تونه شرایط اونو عوض کنه امیدوارم بچه های مشکل دار و پر تنش و شیطون و به خودشون بیان و برای اصلاح زندگیشون در اینده یک برنامه ی درست و حسابی برای خودشون بریزن وگر نه همون سرنوشتی که خانواده هاشون داشتند رو تجربه خواهند کرد.یک بار اسم هر کی رو که یادم مونده اینجا می نویسم تا هروقت یک نگاهی به وبلاگم انداختم تصورشون کنم.هفتمها:خدیجه نعیمی.رفیعی .زارع .فرشته.صید محمد خانی.مهسا.فارقی.اکبر نیا.کوثر.حیدریان.جبوری.سروری.مهربانی.مبینا حسینی.فیضی.زهرا رستمی.مهلا رضائی.آیدا چوپانزاده .هشتمها.نجاتی.محدثه.هوشمند.حداد. مقصودی.عادلی.صمانی.زهرا حسینیندا کامکار.نهمها:.خزائی.محمد زاده .پریسا.تاتاری.خانی مقدم.امیدوار.سحر.طالبی.الهام.مهیا فتاحی.ساغر.یاسمن .سارا.زهرا.زهرا رضائی.منصوری.کیانا.پریناز سروی .یوکابد.اسم بقیه تون رو فعلا یادم نمیاد اگه بعدا یادم اومد اضافه می کنم.

چشم بصیرت ایرانیان خارج از کشور

اجرای نمایش نامه حدیث شریف کساء مناسب تمام سنین در مدارس دنیا

نماز صـــــــــــــــــــــــــــــــــــبح

رو ,کنم ,یک ,زهرا ,یادم ,کنه ,بچه های ,تموم شد ,و پر ,و به ,اینجا می

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

lefesire Jay's notes oreracfo paychupnifec Maria's blog regraliha گروه آموزشی شیمی شهرستان بانه Nancy's page photilitde jacorsimun